آموزش دعا نويسي رايگان از ابتدا و کامل

آموزش دعا نويسي رايگان از ابتدا و بطور کامل برای مشتاقان این علم از طریق منابعی که معرفی میکنیم.هدف ما از آموزش دعا نويسي رايگان این است که عزیزانی که به دنبال یادگیری این علوم هستند به منابع صحیح م مطمئنی دست پیدا کنند

البته برای آموزش دعانويسي رايگان قطعا به دانلود رايگان کتب علوم غريبه و طلسمات نیز احتیاج دارید که ما تعداد زیادی کتب علوم غریبه و دعا نویسی اماده کرده ایم تا بتوانید استفاده کنید.

برای دانلود رايگان کتاب دعا و طلسم pdf بر روی تصویر زیر کلیک کنید

قطعا به کتابها احتیاج دارید و باید بتوانید بخوبی از منابع معتبر استفاده کنید.بعد از کلیک بر روی تصویر بالا میتوانید دانلود رايگان کتاب سحر و جادو و طلسم را انجام دهید و از انها استفاده کنید

حالا در مورد این علوم توضیح میدهیم:

هر کاری که با یک طلسم انجام می دهیم، خواه پول، ثروت یا عشق، بهبودی، جدایی، اختلاف یا دشمن، باید وقتی آن را انجام می دهیم احساس کنیم که یک تکه شکلات در دهانمان است، یعنی احساس شیرین و هماهنگ بودن، احساس قدرت سادگی، عشق و حاکمیت و نه نفرت و شر. وقتی این قدرت شیرین را احساس کردید، آنگاه خواهید فهمید که چگونه غیرممکن به قوی تبدیل می شود. در بسیاری از موارد ما زور، اشتیاق و کلمات تسلیم را به کار می‌گیریم که با شدت زیاد می‌گوییم و سپس انرژی زیادی را برای هیچ هدر می‌دهیم. احساس شیرین برتری، که من قوی هستم و آن را می دانم، باید بر جسم و روح حاکم باشد.

قسمت بعدی مربوط به تخیل است. اجازه دهید تخیل خود را اجرا کند. اجازه دهید انرژی بدون مسدود کردن مسیرش برود. اگر بند سگتان را بگیرید نمی توانید اجازه بدید. تخیل در طلسم ها همان طراحی برای معمار است. بدون تخیل هیچ پیامی وجود ندارد، همانطور که طلسم را انجام دادید، هر کاری را که می خواهید انجام شود، بدون تردید تصور کنید. خیلی وقت ها حتی به دیالوگ هایی فکر می کنیم که به وجود می آیند. در ذهن خود فکر کنید که چگونه و چه چیزی و در چه زمانی می خواهید اتفاق بیفتد، محدودیتی تعیین نکنید. هر چه بیشتر تصور کنید، انرژی بیشتری از خود خارج می شود و به سمت هدف خود می رود. حتی وقتی شمع ها را تمام کردید و خاموش کردید، همیشه 3 تا 4 دقیقه به خود فرصت دهید تا استراحت کنید و به این فکر کنید که دقیقاً پایان برنامه شما چه خواهد بود.

همانطور که در بالا ذکر شد، به محض اینکه کارمان تمام شد و آرام گرفتیم، سعی می کنیم دیگر فکر نکنیم. آنها باید روز بعد در محل کار دوباره ظاهر شوند.

زمانی که برای ساختن یک طلسم نیاز داریم

برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمایی ارل منتقل شده اید. وقتی ما یک طلسم می سازیم، انرژی زیادی جریان می یابد و به سمت هدفش می رود. زمان مورد نیاز ما حدود 30 دقیقه است، در حالی که در موارد سخت تر 3/4 ساعت است. با این حال، در جایی باید کار را تمام می‌کردیم، زیرا همه چیزهایی که باید می‌دادیم قبلاً داده شده است و موارد اضافی باعث خستگی می‌شود، در حالی که تنها درصد کمی از انرژی خارج می‌شود. فراموش نکنید که روزهای دیگر را در اختیار داریم.

راز طلسمی که می سازیم

جادو به طور تصادفی و غیبی نامگذاری نشده است. ما کاری را که انجام می دهیم و به چه دلیلی برای هیچ کس و هرگز فاش نمی کنیم، مگر در موارد بسیار کمی و تنها زمانی که ثابت شود از آن شخص کمک می گیریم. حتی وقتی می‌خواهیم به کسی کمک کنیم، مثلاً وقتی برای یکی از خودمان که می‌دانیم مشکل دارد، یک راه‌حل جادویی انجام می‌دهیم، اول این کار را می‌کنیم و بعد فاش می‌کنیم، اما به هیچ وجه آن را پخش نمی‌کنیم.

مثال‌های زیادی وجود دارد که آن را ثابت می‌کند، اما مهم‌ترین آن این است که هیچ‌کس نیازی به دانستن اینکه چگونه می‌توانیم و انجام می‌دهیم خواسته‌های خود را، هر چه که باشد، به بهترین نحو انجام می‌دهیم، وجود دارد.

ما رازهای کوچک و بزرگی را فاش کرده ایم تا زندگی شما را جادویی کنیم، اکنون این شما هستید که قفل نیروهای پایان ناپذیر کیهان را باز کنید، زیرا آنها نیروهایی برای همه هستند، هیچ امتیازی وجود ندارد یا خیر.

آنچه را که همیشه می خواستی به دست بیاور، اما جرات درخواستش را نداشتی، زیرا ساده است، مشروع است. ما درخواست دریافت می کنیم، مانند زمانی که چیزی واقعاً به ما تعلق دارد، بدون تردید، اما فقط به درستی، واقعاً، با عشق و اراده روح، بقیه را به کائنات بسپاریم.

در رابطه با طلسم و جادو در فرهنگ های دیگر در یک دانشنامه متنی هست که انرا ترجمه کرده ایم:

ایده‌های جادوی پیچیده حتی با استفاده از اشکال مختلف بیان مشخص می‌شوند، مانند عبارات ذهنی مانند کلمات، صداها، نگاه، حرکات یا دیگر عبارات بدنی و/یا ژست‌ها، و عبارات عینی مانند فونت‌ها، که حتی به زبان نوشته می‌شوند. خون . .هنگامی که طلسم توسط شیء بصری یا محسوس تقویت شده باشد، معمولاً جادو است و نه طلسم، اگرچه کلمه جادو در اصل با خود حمل و نقل یا کلمه جادو مرتبط است (ر.ک. کلمه گالا). عموماً اعتقاد بر این بود که هر چه طلسم پیچیده تر باشد، تأثیر بیشتری دارد، مثلاً با نوشتن نمادها با خون تأثیر آن افزایش می یابد. ایده‌های جادوی پیچیده حتی با استفاده از اشکال مختلف بیان، مانند عبارات ذهنی (مانند کلمات، صداها، نگاه، حرکات یا سایر زبان‌های بدن و/یا حرکات)، و عبارات عینی (مانند فونت‌هایی که حتی هستند) مشخص می‌شوند. نوشته شده با خون یا جوهر از مواد خاص، یا نوشیدنی که معمولاً از ترکیب پیچیده و دقیقی از مواد طبیعی که به سختی به دست می‌آمد دم می‌کردند. در بسیاری از موارد، عبارات ذهنی و عینی دست به دست هم می دهند.
در نهایت، جادوی به اصطلاح استعاری وجود دارد که آن هم بسیار ابتدایی است و فرض می‌کند که اعدام یک عمل ساده است که فرد آگاه سپس به قربانی منتقل می‌کند. نمونه آن می تواند طلسمی باشد که ناباروری قربانی را فراهم می کند، در این صورت یک ریسمان یا نخ گرفته می شود و به یک گره نمادین می بندند و سپس نخ را زیر تخت فرد قرار می دهند. این یک تمثیل است، حتی یک استعاره از آنچه جادو در مورد آن است. گره زدن بر یک ریسمان سپس به معنای چیزی است که متوقف می شود، ر.ک. گره زدن روی طناب اسپرماتیک که منجر به ناباروری می شود. در اینجا شیئی شدن در شیء محسوس صورت می گیرد که سپس در مکانی معین قرار می گیرد.

واضح است که جادوی عشق دو گونه است. اولاً در مورد تحمیل عشق به کسی است و ثانیاً در مورد منحرف کردن توجه کسی از شخص دیگر است، مانند جدا کردن عاشقان. ما نمونه‌ای از چنین جادویی را در حماسه Kormákur داریم ، که یک حماسه ایسلندی است و اعتقاد بر این است که در قرن سیزدهم نوشته شده است، جایی که می‌گوید Þórveig “گفت” که عاشقان نباید لذت ببرند. [3]

در برخی از کتاب های جادویی می توانید به اصطلاح نامه های عاشقانه بیابید و اکثریت قریب به اتفاق آنها در مورد جادوی زنانه، یعنی. برای برانگیختن عشق زنان یا شهوت – احتمالاً مرتکب آن معمولاً یک مرد است.در ایسلند، مانند جاهای دیگر، مردم کتاب‌های جادویی داشتند که در آن جادوهای مختلف و حروف جادویی را جمع‌آوری می‌کردند. اینها اغلب طلسم های متفاوتی هستند، اما به نظر می رسد طلسم های عشق همیشه هم حجیم و هم متنوع بوده اند. به عنوان مثال، گیاهان به طور گسترده ای در جادوی عشق و سپس برای ساختن عطر و نوشیدنی استفاده می شدند. نمونه های شناخته شده گیاهان در جادوی عشق عبارتند از: فندق جادوگر، علف هرز و البته ارکیده: گل همیشه بهار، فریگیارگراس و برونگرا.
در برخی از کتاب های جادویی می توانید به اصطلاح نامه های عاشقانه بیابید و اکثریت قریب به اتفاق آنها در مورد جادوی زنانه، یعنی. برای برانگیختن عشق زنان یا شهوت – احتمالاً مرتکب آن معمولاً یک مرد است. همچنین شخصیت هایی هستند که قرار است عشق بین همسران را حفظ یا حتی تقویت کنند. نامه های عاشقانه ای که برای مقاصد شیطانی استفاده می شود، اغلب باید دختر را از میل به حک کردن نامه دیوانه کند، و گاهی اوقات نتیجه می شود که دختر باید در مورد یک شبانه سکوت سکوت کند. چنین حروفی اغلب در جایی در تخت دختر قرار می‌گرفتند، اما می‌توانستند برای مثال در غذایی که دختر بعداً می‌خورد، نشان داده شوند. غیرمعمول نیست که این نوع جادو به ما یادآور جنایتی می شود که اغلب در مورد دختران جوان زمانی که قرص های خواب آور یا سایر مواد مخدر مخفیانه در نوشیدنی آنها ریخته می شود، انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید