دعانويسي اسلامي رايگان با بهترین کتابهای علوم غریبه

دعانويسي اسلامي رايگان با بهترین کتاب های علوم غریبه برای شما اماده کرده ایم.هدف ما از دعانويسي اسلامي رايگان استفاده از بهترین کتابهای علوم غریبه برای یادگیری این علوم میباشد

امیدواریم با استفاده از این همه کتاب طلسم قديمي بتوانید در اعمال روحانی موفق شوید.این کتابها برای تمام اعمال شرعیچه از نوع جلالی و چه از نوع جمالی باشد بسیار مناسب میباشند.

برای دانلود کتاب علوم غريبه و ناياب رايگان بر روی تصویر زیر کلیک کنید

این تعداد کتاب بسیار زیاد هستند و از آموزش دعا نویسی ساده تا سطح بسیار پیشرفته در میان انها وجود دارد

کتاب شمس المعارف کبری قويترين کتاب طلسم میباشد.یعنی کتابهایی بسیار عالی در میان انها وجود دارد

از اموزش اولیه اوفاق به زبان ساده تا کتابهای معروف در میان انها وجود دارد.امیدواریم در دعانويسي اسلامي رايگان موفق شوید

حالا به تعرف دعا از نگاه مسیحیت و ارتباط ان با عبادت و تفاوت ان با اسلام میپردازیم:

عبادت چیست؟ خود کتاب مقدس در مورد عبادت چیست و آیا آن تصویر با نحوه برخورد ما با آن مطابقت دارد؟
در آیات قبل از 12-14 می خوانیم که تجاوزات بنی اسرائیل بسیار و گناهان آنها بسیار بود. بنابراین رفتار آنها در خارج از جلسه با آنچه که در داخل انجام می دادند مطابقت نداشت و خداوند به درستی به آنها اشاره می کند. خداوند به آنها توصیه می کند: عدالت مانند آب جاری شود و به دنبال خیر باشید نه بد! بیایید خودمان و همدیگر را پایبند نگه داریم تا صادقانه از او پیروی کنیم.
با این باور شروع می شود که خدا پسرش عیسی را به زمین فرستاد تا به خاطر گناهانی که مرتکب شده ایم و انجام خواهیم داد بمیرد تا بهای خود را بپردازیم. و او قوی‌تر از مرگ بود، بر مرگ پیروز شد و اکنون می‌توانیم آزادانه به سوی خدا بیاییم، اگر باور کنیم که او این کار را برای ما انجام داده است، توبه کنیم و تنها به او اعتماد کنیم.
در آن لحظه یک زندگی تبدیلی آغاز می شود، جایی که شما هر روز به راه های دنیا نه می گویید و تعلق داشتن به خدا و تقدیس زندگی خود را با کشف چگونگی در کلام او انتخاب می کنید. ایمان، توبه، تقدیس
عیسی گفت: اما زمان فرا رسیده است و اکنون فرا رسیده است که پرستندگان واقعی پدر را در روح و در حقیقت پرستش خواهند کرد، زیرا پدر به دنبال کسانی است که او را چنین پرستش می کنند. خدا روح است و کسانی که او را می پرستند باید او را در روح و حقیقت بپرستند. – یوحنا 4:23-24
در اینجا ، عیسی با زن سامری در کنار چاه صحبت می کند. در آن زمان گروه‌هایی از یهودیان بودند که فکر می‌کردند خدا را به خوبی می‌پرستند و عمدتاً به قوانین و انواع آیین‌ها پایبند بودند. از بیرون به نظر می رسید که کارشان خوب است، اما در این بین دلشان با آن نبود. از سوی دیگر، سامریان نیز نوع پرستش خود را داشتند، اما بدون کلمه واقعی به عنوان پایه ای که از طریق آن می توانند نظرات خود را بیاموزند. بنابراین در اینجا به نظر می رسد که عیسی هر دو گروه را تصحیح می کند، آنچه را که با زن صحبت می کند.
چیزی که من را در مورد این کتاب مقدس شگفت زده کرد این بود که ما نه تنها به دنبال این هستیم که پدر او را به این شکل پرستش کند… بلکه اگر واقعاً می خواهیم از او پیروی کنیم، باید او را به این شکل پرستش کنیم.
سپس بیایید کمی به طور خاص به عبادت در روح نگاه کنیم. ما فقط می بینیم که عیسی از همه می خواهد که با تمام قلب ما عبادت کنند. در مرقس 12، عیسی اولین فرمان را به ما می دهد.
و یهوه خدای خود را با تمام دل و با تمام جان و با تمام عقل و با تمام قوت خود محبت نما. این اولین فرمان است. – مرقس 12:30 (و لوقا 10:27)
پس این یعنی 100% روح، ذهن و قدرت ما و نه کمتر. کتاب مقدس در بسیاری از جاها در مورد راه رفتن در تاریکی و روشنایی صحبت می کند. دیگر راه رفتن در سایه را نخواهیم دید. بنابراین ما باید با تعهد کامل آنجا باشیم. خدا را خالصانه باور کن نه دین، بلکه رابطه.

عبادت به حق
پس منظور عیسی از حقیقت چیست؟ در کتاب مقدس در بسیاری از جاها برمی خوریم که کلام حقیقت است:

سپس عیسی به یهودیانی که به او ایمان آوردند گفت: اگر در کلام من بمانید، در حقیقت شاگردان من هستید و حقیقت را خواهید شناخت و حقیقت شما را آزاد خواهد کرد. – یوحنا 8:31

یک سوال ساده که می توانیم هر شش ماه بپرسیم این است؛ آخرین باری که خواندن کتاب مقدس را تمام کردم چه زمانی بود؟ به این ترتیب ما می توانیم مراقب باشیم که آیا واقعاً کلمه را باز می کنیم و آن را نادیده نمی گیریم یا فقط به کتاب ها، فعالیت های دیگر روی می آوریم یا فقط به کلیسا می رویم و فریاد می زنیم که مسیحی هستیم. عبادت صرفاً بر اساس احساس نیست، بلکه بر اساس حقیقت بنا شده است.

ما نمی توانیم اجازه دهیم کلمه گرد و غبار در کمد یا پشت میز خواب ما گرد شود. آنها سخنان ارزشمند خداوند هستند! در دوم تیموتائوس 3 بار دیگر کارکردهای مهم کلمه را یادآور می شویم.

کدام سرباز الان در زمان جنگ اسلحه اش را در خانه نمی گذارد یا پشت کمد پنهان نمی کند؟ زیرا ما می دانیم که در حال حاضر در حال نبرد هستیم، نه با گوشت و خون، بلکه علیه حکومت ها، قدرت ها و حاکمان جهانی تاریکی، علیه نیروهای روحانی شیطانی در مکان های آسمانی!

تا چند سال پیش من یکی از آن سربازانی بودم که ممکن بود هنوز کلاه ایمنی، کفش یا سپر خود را بر سر داشته باشند، اما بیشتر در جنگ بدون سلاح می دویدند. من آسیب پذیر بودم زیرا به اندازه کافی نمی دانستم که چرا چیزها را باور می کنم و وقتی یک سوال دشوار از یک دوست بی ایمان دریافت کردم، شروع به شک کردم. متأسفانه، در طول سال‌ها افراد زیادی را دیده‌ام که به بیراهه رفته‌اند، در واقع به یکی از دلایل بزرگ، زیرا نمی‌دانستند چرا به ایمان نیاز دارند و هیچ‌کس در مورد سؤالات واقعی به آنها کمک نمی‌کند. من خودم به سختی کتاب مقدس را مطالعه می کنم. من همیشه نشان می دادم که زیاد اهل مطالعه نیستم (و اکنون اغلب من را با یک کتاب شل نمی بینید)، اما خوشبختانه اکنون شمشیر خود را برداشته ام. از زمانی که شروع به خواندن کتاب مقدس کردم چیزهای زیادی یاد گرفتم. نه تنها اکنون می دانم که چه اعتقادی دارم،

نکته ظریفی که می‌خواهم در اینجا به آن اشاره کنم این است که خواندن کتاب مقدس شما را مسیحی نمی‌کند، درست مانند رفتن به کلیسا در یکشنبه‌ها باعث نمی‌شود شما این کار را انجام دهید. بیایید شمشیرهایمان را برداریم، بگذاریم کلمات غرق شوند و مهمتر از آن. آنها را در زندگی خود اعمال کنیم.

علاوه بر این، کتاب مقدس به یوحنا 14 نیز اشاره می کند:

عیسی گفت: من راه و حقیقت و زندگی هستم. هیچ کس جز به وسیله من نزد پدر نمی آید. – یوحنا 14:16 ( یوحنا 1:14 را نیز ببینید)

یک آیه مهم از ایمان ما و دقیقاً آنچه که ایمان مسیحی را از سایر ادیان متمایز می کند. هیچ کس نزد پدر نمی آید مگر از طریق عیسی، تنها حقیقت! ما واقعاً نمی گوییم که ما تنها کلیسایی هستیم که همه چیز را در مورد کتاب مقدس کاملاً درک می کنیم، بلکه می گوییم که ما حقیقت را می دانیم و آن عیسی است!

پس چقدر مهم است که درباره زندگی عیسی و چیزهایی که او آموزش نداده بیشتر بیاموزیم. این نیز به خوبی مستند شده است.

چرا عبادت می کنیم؟
خدا خالق ماست، بر جهان هستی قدرت دارد و همچنین خود را پدر ما می نامد. با تمام قدرت و عظمتش تصمیم گرفت که می خواهد با ما رابطه شخصی داشته باشد. ما علیه خدا قیام کردیم و مستحق مرگ بودیم، اما خدا خواست و می خواهد که ما نجات پیدا کنیم. به همین دلیل او به زمین آمد، برای گناهان ما مرد و بر مرگ غلبه کرد تا ما به او بازگردیم. این یک هدیه بزرگ است. چطور می توانستیم این را جبران کنیم….

ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم. پولس متوجه شد که عیسی چه کرده است و تصمیمی گرفته بود. او در غلاطیان 2 گفت:

من با مسیح مصلوب شدم. و این دیگر من نیستم که زندگی می کنم، بلکه مسیح در من زندگی می کند. و زندگی را که اکنون در جسم می‌کنم، با ایمان به پسر خدا زندگی می‌کنم که مرا دوست داشت و خود را برای من فدا کرد.’ – غلاطیان 2:20

این همچنین مطابق با مرقس 12:28-31 است که 100٪ در مورد قلب، روح، ذهن و قدرت شما صحبت می کند.

پولس نیز از ما می خواهد که جان خود را در این راه بدهیم. در رومیان 12 می بینیم که فراخوانده شده ایم تا زندگی خود را به عنوان قربانی زندگی وقف کنیم. بیایید خود را به خدا بسپاریم، او را بپرستیم و بشارت دهیم!

از این رو، برادران، از شما خواهش می‌کنم که به رحمت خدا، بدن‌های خود را به عنوان قربانی زنده، مقدس و مقبول خداوند تقدیم خدا کنید: این دین عقلانی شماست. و مطابق این دنیا مباشید، بلکه با تجدید ذهن خود دگرگون شوید تا دریابید که اراده خیر و پسندیده و کامل خدا چیست. — رومیان 12:1

آنچه مرا شگفت زده کرد این است که می گوید: این دین معقول شماست. یک ترجمه آزاد شاید تا حدودی شخصی که من اینجا خواندم این است: این حداقل کاری است که می توانید انجام دهید، اینطور نیست؟ به هر حال من سعی می کنم این را ببینم. عیسی برای ما مرد در حالی که ما لیاقتش را نداشتیم. ما قبلاً می توانیم کلمه دین را اینگونه بخوانیم: خدمت به خدا. ممکن است این سوال را از خود بپرسیم؛ آیا ما با جان خود به او خدمت می کنیم؟ یا اینکه ما عمدتاً از آنچه می خواهیم پیروی می کنیم. این نیست که بتوانید کاری را که همیشه آرزویش را داشتید انجام دهید یا از علایق خود (شاید جسمانی) پیروی کنید. این در مورد عیسی است! به لطف او ممکن است زندگی ابدی دریافت کنیم.
در کتاب مقدس به طور مداوم در مورد شهوات جهان هشدار داده شده است. ما فراخوانده شده ایم که با این دنیا مطابقت نداشته باشیم. این دشوار است، زیرا همه جا ما را می کشند و وسوسه ها در همه جا کمین کرده اند. برای برخی این صرفه جویی برای یک ماشین حتی جدیدتر یا خنک تر است، برای برخی دیگر این یک خانه بزرگ است، نه به این دلیل که ضروری است، بلکه به این دلیل که خانواده یا دوستان آن را از شما انتظار دارند. هنوز دیگران مبارزات شهوانی را تجربه می کنند. نگاه نادرست به زنان یا مردان، یا خواب دیدن پنهانی در مورد دیگران در زمان ازدواج. برای دیگران، این نیز می تواند یک شغل باشد. پس من حتی در مورد این صحبت نمی کنم که لزوماً بخواهم مدیر عامل بزرگترین شرکت ممکن با حداکثر پول یا موقعیت ممکن باشم، اما این می تواند کار شما نیز باشد که تقریباً تمام وقت آزاد را مصرف می کند و در نتیجه به خانواده شما، رابطه با شریک زندگی شما و رابطه شما با خدا حمله می کند! این می تواند زودتر از آنچه فکر می کنید یک تله باشد.

همانطور که در رومیان 12 خواندیم، خدا می خواهد ما را تغییر دهد، ما را تقدیس کند و ذهن ما را تجدید کند. از او بخواهیم که در ما کار کند و خود را از این وسوسه ها دور نگه دارد. سنگ محک از کتاب مقدس که می توانیم روزانه از آن استفاده کنیم، غلاطیان 5 است:

اما ثمره روح عشق، شادی، صلح، صبر، مهربانی، نیکی، ایمان، فروتنی، خویشتن داری است. – غلاطیان 5:22 ( نیز دوم پطرس 1:5-7 را ببینید)

دیدگاهتان را بنویسید