دانلود رايگان کتاب سحر و جادو و طلسم تعداد زیاد

دانلود رايگان کتاب سحر و جادو و طلسم به تعداد زیاد در سایت ما وجود دارد.هدف ما از قرار دادن دانلود رايگان کتاب سحر و جادو و طلسم برای کسانی بود که به این کتابها دسترسی نداشتن و اعمال علوم غریبه را انجام میدهند.

البته کتابهای ما از نوع رحمانی هست و درباره مسائل غیر الهی در انها نیست.مجموعه ای از بهترین کتاب های دعا نویسی و علوم غریبه در سایت وجود دارند.که برای همه سلیقه ها مناسب میباشند

برای دانلود رايگان کتاب دعا و طلسم pdf بر روی تصویر زیر کلیک کنید

سعی کرده ایم برترین کتاب های مورد نیاز برای آموزش دعا نویسی را برای شما عزیزان آماده کرده باشیم تا بتوانید از انها برای اعمال معنوی استفاده کنید.

در انتخاب کتابها سعی بر ان شده است که از دستورات الهی و مقدس استفاده شود

امیدواریم با دانلود رايگان کتب علوم غريبه و طلسمات بتوانید تا حدودی نیازهای خود را بر طرف کنید.اگر قصد و نیتی پاک دارید به ان برسی و انجام ان برایتان اسان شود.

البته در سایت ما حتی آموزش دعا نويسي رايگان نیز وجود دارد.که با معرفی کانال تلگرام در این باره میتوانید از مطالب مفید ان استفاده کنید

حالا که درباره دانلود رايگان کتاب سحر و جادو و طلسم توضیحاتی دادیم بهتر است کمی درباره علومی مثل طلسم و جادو توضیح دهیم.

این علوم در دنیای غرب نیز وجود دارند کمی درباره دیدگاه کلیسا و این علوم توضیح میدهیم:

بسیاری بر این باورند که طلسم ها همان جن گیری های کلیسا علیه ارواح شیطانی است. این به این دلیل است که به اصطلاح طلسم ها همچنین حاوی برخی ارجاعات گمراه کننده به نام مسیح، مریم باکره و مقدسین است. این یک اشتباه بزرگ است!

زیرا نه تنها آنها با کلیسای ارتدکس ارتباطی ندارند، بلکه کلمات و دعاها به طرز ماهرانه ای در این راه قرار می گیرند و فقط برای فریب افراد ساده لوح هستند. این مورد یادآور وضعیت سخت جن گیران یهودی در افسس است، یعنی هفت فرزند کاهن اعظم اسکیاس، که می خواستند، اگرچه به مسیح ایمان نداشتند، از نام او برای جن گیری افراد جن زده استفاده کنند.
سپس روح شریر آنها پاسخ داد:
“من عیسی و همچنین پولس رسول را می شناسم. اما تو کی هستی که نام او را بدون اینکه باور کنی استفاده کنی؟” (اعمال رسولان 15:15).
و مردی که روح شیطانی او را تسخیر کرده بود، با خشم آنها را از هم پاشید… آیا ممکن است همانطور که طلسم زیر می گوید، مسیح و شیطان را با هم فریاد بزنیم تا خوب شوند؟ “بیایید، مسیح و مریم باکره، و … هوا با هم، و آن را به خوبی انجام دهید …”. یا حتی در طلسم یرقان که می گویند: «اول مسیح و دوم طلا»!
هر طلسم منشأ جادویی دارد. حتی این تف «تف نكردن» هم كه نزد بعضی ها رایج است، معنای پنهانی دارد. اما چون تثبیت شده، متأسفانه غافل می‌شود… کسی که تف می‌دهد، زشت، آلوده می‌کند و آلوده می‌کند، می‌گوییم تصویری از خدا که در هر یک از همنوعان ما وجود دارد.
تف کردن به خودی خود یک عمل ناپسند در زندگی روزمره ماست. اشباع، که به طور نمادین در آرزوهای جن گیری غسل تعمید توسط حامی (پدرخوانده) به نفع غسل تعمید شده انجام می شود، نماد خروج ما از اعمال شیطان و بازنشستگی ما با مسیح است.
شیطانی بودن «طلسم» نیز با چیزهایی که به کار رفته ثابت می شود. مانند چاقوی آستین سیاه، پنتاکل، سنگ سیاه، قطره روغن، زغال سوزان، نخ قرمز و غیره.
بهبودی که گاهی از طلسم ها و ترکش ها مشاهده می شود موقتی است و شبیه انسداد سوراخ موش است به طوری که مدتی بعد موش ها از سوراخ های دیگر و به شکل وحشیانه تری به سمت شما پرتاب می شوند. آیا هرگز ممکن است ارواح خبیثی که هیچ اثری از عشق در آنها وجود ندارد، خیر ما را بخواهند تا ما با جادوی سفید – “خوب” آنها خوب باشیم؟
معمولا روغن زدن توسط کاتینا خانم محله برای گذر از سردرد راه اعتمادسازی به طلسم ها و “آتل”هایی که مردم می گویند باز می کند و این هدف نهایی ارواح تاریکی است: یعنی ، تا آنجا که ممکن است از کلیسای ارتدکس و خواسته های کشیشان آن دورتر شوید! “آیا شیاطین بدن را شفا می دهند؟” در کتابی می پرسد سنت جان کریزوستوم.
و ادامه می دهد: «به اینها و افسانه ها بخند. توطئه و آسیب، شیاطین را به یک اندازه شفا نمی دهند.» (یعنی “اینها هم افسانه هایی برای خنده هستند. شیاطین می دانند چگونه نقشه بکشند و به آنها آسیب برسانند نه اینکه درمان کنند.”) آنها به طور موقت شری را که به ما وارد کردند متوقف می کنند تا ما به آنها ایمان بیاوریم و ما را با خود ببریم. آنها را در جهنم ابدی … مقدس نیکودیموس کوه آتوس می نویسد: “پس مسیحی فریب نخورید، اما بدانید که نه گرگ به قول معروف گوسفند می شود و نه شیطان هرگز در عمل پزشک نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید