دانلود رايگان کتب علوم غريبه و طلسمات برای اعمال الهی

دانلود رايگان کتب علوم غريبه و طلسمات برای اعمال الهی و مقدس برای شما اماده کرده ایم.با دانلود رايگان کتب علوم غريبه و طلسمات میتوانید به منابع مناسب برای کارهای معنوی و مقدس خود دست پیدا کنید

قطعا برای اعمال علوم غریبه و یا آموزش دعا نویسی به کتاب احتیاج هست.البته در سایت ما تعداد زیادی کتاب هست که میتوانید از انها برای آموزش دعا نويسي رايگان استفاده کنید.

برای دانلود رايگان کتاب دعا و طلسم pdf بر روی تصویر زیر کلیک کنید

امیدواریم با این مجموعه دانلود رايگان کتاب سحر و جادو و طلسم بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید.حالا که کمی در مورد دانلود رايگان کتب علوم غريبه و طلسمات توضیح دادیم بهتر است درباره علوم غریبه و طلسمات هم توضیح دهیم

در مورد کارکرد طلسم و علوم غریبه در یک دانشنامه خارجی امده است:

طلسم چیست و چند تا است

طلسم ها از سه سطح اصلی تشکیل شده اند:

در مرحله اول جادوهای Invocation قرار دارند که سخت ترین، خطرناک ترین و همچنین با حداکثر قدرت هستند. اینها عمدتاً فراخوانی‌هایی هستند که توسط Initiates انجام می‌شوند و به احضار قدرت‌های کیهانی خاص مربوط می‌شوند. این مراسم همیشه در یک دایره جادویی محافظت انجام می شود. هدف جادوهای جادویی آیینی، قدرت این روح است و نه قدرت های ارائه شده توسط جهان. آنها معمولاً برای تحریک نیروها برای نتایج غیرعادی ساخته می شوند.

به درجه دوم جادوهای جهانی تعلق دارند. هدف آنها اشکال کلی تری از ارواح است و به همین دلیل کاملاً بی ضرر هستند اما نتایج قوی دارند. آنها برای افرادی مناسب هستند که دانش اولیه در این زمینه دارند. طلسم های جهانی همیشه دارای نمادهای مخفی هستند تا به قدرت های کیهانی و کلمات قدرت و آرزو دستور دهند تا قفل قدرت جهان را باز کنند تا به هدف خود برسیم. ما هرگز نیازی به ورود به یک دایره حفاظتی نداریم، زیرا همانطور که در بالا ذکر شد، آنها کاملاً بی ضرر هستند زیرا ما از روح خاصی استفاده نکردیم. آنها قوی ترین طلسم هایی هستند که برای مسائل عشق، پول، محافظت، حل جادویی و غیره وجود دارد. قدرت آنها بسیار زیاد است، شاید مانند سطح اول باشد، زیرا ما در مسیری متفاوت به همان نتیجه می رسیم.

در نهایت، سطح سوم طلسم های Wish است که شامل دعاها – چند بار شخصی – است و بیشتر شناخته شده و رایج است زیرا می تواند با یک ماده کار کند. آنها عموماً طلسم های بداهه هستند، زیرا می توانید (اگر می دانید) چندین لمس قرار دهید و آنها را شخصی تر کنید. آنها را در چندین کتاب خواهید یافت، اما معمولاً به دلیل کامل نبودن، نیاز به بهبود زیادی دارند. طلسم های آرزو برای مبتدیان مناسب است زیرا نیازی به داشتن دانشی در مورد موضوع ندارید. آنها کاملاً قوی هستند و اگر به درستی انجام شوند منجر به دستیابی به هدف ما می شوند، اما از آنجایی که با سرعت های مختلف کار می کنند، ممکن است به زمان بیشتری برای عمل نیاز داشته باشند.

مثلاً برای تشخیص طلسم: وقتی یک مجسمه مومی داریم و با میخ به آن کلمات عشق، تسلیم و میخکوب می کوبیم، طلسم آرزو است. از سوی دیگر، اگر کلمات خطاب به ارواح لوا یا قدرت کیهانی دیگر باشد و مجسمه مومی با نمادهایی حک شده باشد، طلسم جهانی است. یک عروسک وودو یا یک مجسمه مومی هرگز در طلسم فراخوان نمی گنجد.

رایج ترین سوال مربوط به احتمال ظاهر شدن یک روح است، اینکه طلسم چه زمانی انجام می شود و چقدر امکان پذیر است. پاسخ صحیح این است که جادوگران و جادوگران برای رسیدن به این هدف، یعنی ارتباط با یک روح (مراقب باشید از طریق تابلوی اویجا با او صحبت نکنید، بلکه جلوی چشمانشان ظاهر شوید) ساعت های بی پایانی را صرف کرده اند و موفق نمی شوند. بنابراین وقتی روح خاصی را استناد نمی کنید و آن را به طور مداوم و مکرر انجام نمی دهید، هرگز راهی برای ایجاد مسیر برای چنین تماسی وجود ندارد.

طلسم های درجه دوم و سوم کاملاً بی ضرر هستند زیرا ما فراخوانی نمی کنیم. البته اگر کسی بخواهد 1000% مطمئن باشد، بهترین ماده برای چرخه حفاظت، زغال سنگ مقدس یا خوانده شده است (زغال سنگ قوی ترین ماده بین ما و هر شکلی از روح است). در نهایت، اگر یک دایره ایجاد کنید و از آن نمک بریزید، یک سپر محکم ساخته اید، اما غیر ضروری است.

قانون جادو برای طلسم

در اینجا سه ​​قانون وجود دارد که نباید آنها را نادیده بگیرید. کلمه spell مترادف با کلمه Magic است.

طلسم بدون ایمان و فداکاری ممکن نیست.

هیچ طلسمی بدون قاعده وجود ندارد.

طلسم ناخودآگاه جادوی سیاه است.

دستورالعمل هایی برای طلسم جادویی موفق

آماده شدن برای طلسم

هرچه بهتر آماده شویم، با طلسم ها بیشتر به دست خواهیم آورد.

آماده شدن برای یک طلسم، همانطور که بدیهی است، قبل از شروع انجام می شود، زیرا در غیر این صورت مانند این است که کسی را مستقیماً از خانه خود به جنگ بفرستید بدون اینکه ابتدا به او نحوه استفاده از سلاح را نشان دهید.

دستورالعمل هایی که برای طلسم برای شما ارسال می کنیم را بخوانید و به خوبی متوجه شوید که دقیقاً چه کاری و چه زمانی باید انجام دهید . از قبل مقداری انرژی صرف کنید، زیرا در این صورت باید آن را به طور کامل برای رسیدن به هدف خود اختصاص دهید. حتی قوی‌ترین طلسم‌هایی که ساخته می‌شد، اگر برنامه و آمادگی مناسب نداشتند، هیچ موفقیتی نداشتند.

بنابراین عمیقاً می فهمم و روشن می کنم که چه می خواهم و یک طلسم از من می خواهد که انجام دهم تا موفقیت مطلق داشته باشم.

روز شروع برای طلسم

بنابراین پس از اینکه دقیقاً چگونه طلسم را آماده کردیم، خواندیم و برنامه ریزی کردیم، باید این افکار را رها کنیم، همیشه شیرین و آرام و هرگز پویا و عصبی نباشند زیرا به شکل شدیدتری برمی گردند و ما این را نمی خواهیم. بنابراین ما دیگر به این فکر نمی‌کنیم که چه زمانی آن را انجام می‌دهیم و رویاپردازی می‌کنیم که نتیجه چه خواهد بود، زیرا به تمام این انرژی که هنگام طلسم پراکنده می‌کنیم، نه قبل و نه بعد، نیاز خواهیم داشت تا آنچه را که داریم یک بار و نه هر بازه زمانی بدهیم. در غیر این صورت پیام (انتقال انرژی) ضعیف و ناتوان خواهد بود. و ما می خواهیم پیامی روشن و قوی به کائنات بدهیم تا به آنچه می خواهیم برسیم.

بسیاری از شما شنیده اید یا خوانده اید که نباید به طلسمی که انجام می دهیم (روزهایی که آن را انجام می دهیم) و همه موارد فوق فکر کنیم، اما باید دقیقاً بدانید که چگونه کار می کند. مثلا:

تصور کنید دو نفر در طبقه سوم یک ساختمان آپارتمانی هستند و هر دو کار خاصی دارند.

آنها باید به ماشینی که درست زیر آنهاست، در جاده آسیب بزنند. آنها فقط بی نهایت شن (انرژی) در اختیار دارند. یکی ساعت های زیادی را با دستانش شن جمع می کند و در ماشین می اندازد و دیگری گونی را پر می کند و پس از بستن خوب آن را علامت گذاری می کند و روی ماشین می اندازد. به نظر شما چه کسی بیشترین آسیب را وارد کرده است؟

این جادو است، طلسم‌های جادویی دقیقاً اینگونه عمل می‌کنند، چه به عشق، علاقه، ثروت، چه برای ترمیم چهره یا جدایی یا هر چیز دیگری که می‌خواهیم، ​​یک بار در روز تمام انرژی خود را جمع می‌کنیم. و ما به جایی که باید ارسال می کنیم.

آنچه را که می خواهید بخواهید و به آنچه می خواهید برسید، اما در روزها و زمان های خاص و نه در تمام روز. بقیه روز را به انجام کاری که همیشه انجام می دادید ادامه می دهید و سپس زمان بعدی را خواهید داشت تا از آنچه به دست آورده اید لذت ببرید.

دلیل اینکه اکثر جادوگران اثرات بسیار کوتاه یا کوتاه مدتی بر جادوهای خود داشته اند و هنوز هم دارند این است:

از نسلی به نسل دیگر راز آب است که نه تنها در طلسم بلکه در سحر و جادو و پیشگویی به طور کلی نقش مهمی ایفا می کند. بدن خود را پاکسازی کنید و اجازه دهید انرژی عبور کند و به همه جا منتقل شود و آنچه را که انجام می دهید و آنچه را که می گیرید سیل کند. اگر دست‌هایتان کثیف بود، هرگز لباس جدیدتان را می‌گیرید؟

چگونه می خواهید انرژی را به مواد خود و سپس به کیهان منتقل کنید وقتی آن را مسدود می کنید؟

اگر نمی توانید حمام کنید، همیشه قبل از شروع طلسم دست های خود را بشویید تا مواد شما سرشار از انرژی خالص و خالص شوند. این احتمالاً بزرگترین راز موفقیت است که یک طلسم جادویی می تواند داشته باشد، مهم نیست که یک جزئیات چقدر به نظر شما بی اهمیت باشد.

شما نباید فراموش کنید که جادو لباسی است که هرگز اقدامات شما را انجام نمی دهد.

راز دوم مربوط به پایان است و اینکه چرا باید بقایای مواد خود را دفن کنیم یا دور بریزیم.

دریا و خاک. هنگامی که ما طلسم می کنیم، از طریق مواد انرژی مناسب خود، انرژی را که می خواهیم به هدف مورد نظر خود – انسان یا خیر مادی – منتقل می کنیم. دقیقاً مثل مدیوم و دک، توپ یا هر چیز دیگری است. این اتصال باید حداکثر باشد. فقط در این صورت است که پیش بینی درست توسط رسانه انجام می شود و تنها از این طریق از طریق موادی که استفاده خواهیم کرد به موفقیت مطلق خواهیم رسید.

به همین دلیل، ما همیشه در طلسم های خود از مواد خالص از مادر زمین استفاده می کنیم و نه مواد شیمیایی که ارزش انرژی ندارند. آنها باید در دوزهای مناسب برای کار موثر با آنها باشند و همیشه باید حلقه اتصالی وجود داشته باشد که آنها را متحد می کند. اما برای فرار نکردن باید مواظب باشیم که ارتباط حالا بعد از تمام شدن یک طلسم به مصالح و موضوع میل مربوط باشد نه به ما و آن. درست مانند فرستنده با گیرنده که در آن فرستنده سیگنالی را به گیرنده می فرستد.

بنابراین اینجا دریا و خشکی می آید تا این فرستنده انرژی را که سیگنال می فرستد به دام بیاندازد. هر چه فرستنده بیشتر حل شود، انرژی کمتری می دهد، بنابراین ما می خواهیم تا زمانی که ممکن است همه با هم باشند. بقیه را به قدرت کائنات می سپاریم.

باقی مانده ها را حتما با پارچه ای که برایتان ارسال می کنیم بپیچید تا مدت زیادی با هم کار کنند. اگر آنها از هم جدا شوند نترسید، زیرا آنها کار خود را انجام داده اند، ما فقط آنها را تا زمانی که ممکن است با هم می خواهیم.

در نهایت، در روزهایی که ما طلسم را انجام می دهیم، باید به چند نکته دیگر توجه کنیم:

  1. ما رابطه جنسی زیادی نداریم، زیرا رابطه جنسی ذخایر زیادی انرژی مصرف می کند، در حالی که می خواهیم باتری های پر داشته باشیم.
  2. ما مقادیر زیادی الکل مصرف نمی کنیم، زیرا یک ذهن تار نمی تواند پیام را به درستی هدایت و ارسال کند.
  3. زیاد غذا نمی خوریم. ما می خواهیم بدن رنج نبرد بلکه با ما کار کند.
  4. ما مواظب هستیم که همیشه لباس راحتی بپوشیم، بدون اینکه چیزی باریک شویم یا اذیت شویم.

دیدگاهتان را بنویسید