بهترين کتاب دعا نويسي کدام است توضیح کامل

بهترين کتاب دعا نويسي کدام است ؟ پاسخ به این سوال مشخص است کتاب شمس المعارف کبری اما برای آموزش دعا نویسی پیشرفته خوب است.شاید پاسخ بهترين کتاب دعا نويسي کدام است در اصل این باشد که برای یادگیری مقدماتی از کجا شروع کنیم

در جواب این سوال که از کجا شروع کنیم برای یادگیری آموزش علوم غریبه و دعا نویسی باید آموزش دعا نویسی به زبان ساده را شروع کنیم و در مرحله بعد به سراغ کتابهای دیگری برویم.

ما هم مجموعه چند کتاب آموزش دعا نویسی به زبان ساده و هم 50 کتاب علوم غریبه برتر را آماده کرده ایم.برای دانلود هر دو مورد بر روی تصویر زیر کلیک کنید

برای یادگیری علوم غریبه باید پیه پله جلو رفت و آموزش دید.علوم خفیه یا علوم غریبه یا دعا نویسی برای امور غیر عادی میباشند.برای همین طالبین این علم باید به طور کامل بر این علم مسلط شوند تا بخوبی بتوانند اعمال ان را انجام دهند.

امیدواریم پاسخ سوال بهترين کتاب دعا نويسي کدام است را بخوبی دریافت کرده باشید.البته در سایت ما کتابهاي دعا نويسي قديمي نسخه اصلي وجود دارند.و همه انها قدیمی و خطی هستند که از اثار بزگان این علم مثل شیخ بهایی و میرداماد و سکاکی هستند

هر چند سعی کرده ایم دانلود کتاب دعا نويسي قديمي رايگان نیز در سایت قرار دهیم

حالا کمی درباره علوم غریبه و دعا نویسی بیشتر بداینم:

بارها از من می پرسند علوم غریبه چیست؟ اوه، من میتونم سه روز با هم در مورد این موضوع صحبت کنیم. با این حال، امروز من کلی تر و مختصرتر خواهم بود؟

وقتی مردم کلمه علوم غریبه را می شنوند بلافاصله صحنه هایی از سریال ها و فیلم های هالیوودی به چشمانشان می پرد، شاید رمان دیگری را که اتفاقا خوانده اند به یاد بیاورند.
اما علوم غریبه چیز دیگری است.

بگذارید شما را به قول خودم با علوم غریبه آشنا کنم. در واقع همه چیز علوم غریبهیی است. با این حال، از آنجایی که ما در سیاره زمین زندگی می کنیم، که سیاره قطبی است، در علوم غریبه نیز دو نیمه علوم غریبه و علوم غریبه سیاه وجود دارد.

نحوه کار آنها: به عبارت ساده، هر چیزی که برای یک فرد خاص بدون رضایت یا اطلاع او اتفاق می افتد، علوم غریبهی سیاه است. حتی اگر برای کسی آرزوی خوبی داشته باشیم – اگر کسی از ما کمک نخواهد، یا حتی نداند که ما در انرژی های او دخالت می کنیم – این علوم غریبهی سیاه است. چرا؟ زیرا ما هیچ بینشی نسبت به طرح روح نداریم و نمی دانیم که چرا کسی در یک موقعیت خاص قرار دارد. با مداخله، فرصت بسیار لازم را برای درس گرفتن از اشتباهات از فرد سلب می کنیم.
از این رو در قدیم که هر روستایی حکیمی و شفادهنده ای داشت، شعبده باز به کسی که سه بار در مناسبت های مختلف از او درخواست واحدی نمی کرد، کمک نمی کرد. فقط از این طریق می توانست مطمئن شود که متقاضی تجربه را درک کرده و چیزی از آن یاد گرفته است، بنابراین آن را به اشکال مختلف تکرار نمی کند.

البته علوم غریبهگران سیاهی هم هستند که از تأثیرات انرژی و دستکاری های انرژی – طلسم ها – برای تقویت قدرت، نفوذ، به دست آوردن کالاهای مادی و آسیب رساندن به دیگران استفاده می کنند.
در واقع می توانید خیلی سریع درگیر علوم غریبهی سیاه شوید. هر کسی که تا به حال افکار خصمانه، خشونت آمیز، انتقام جویانه یا حسادت آمیز را در خود پرورش داده باشد، یک علوم غریبهگر کوچک سیاه بود.

در مورد علوم غریبهی سفید چطور؟
این بسته به انرژی هایی که برای شفا و یادآوری استفاده می شود به چندین زیرگروه تقسیم می شود.
علوم غریبهگران سبز مطابق با طبیعت، ریتم های آن عمل می کنند و از قدرت گیاهان، عناصر، نمادها و موجودات طبیعت برای شفا و دعا استفاده می کنند. پری ها، کوتوله ها، راهنمای حیوانات، کریستال ها… این ها حامیان و یاوران ما هستند. آیا ماه دوست خوب ما هم هست؟
آنها پاسخ ها، راه حل ها را زمزمه می کنند و عصاره های شفابخش را به ما عرضه می کنند.
یک علوم غریبهگر سبز هرگز با انرژی علیه کسی کار نمی کند. شغل ما علوم غریبهگران سبز همیشه پاکسازی انرژی های قدیمی، زنده مانده و استرس زا یا دعوت به فرصت های جدید، سلامتی، فراوانی، عشق و محافظت در همه سطوح است.

کسی که به طبیعت و بچه های حیوانی و گیاهی آن احترام می گذارد و آگاهانه به کسی آسیب نمی رساند و می کوشد بهترین ساکن مادر زمین باشد، یک علوم غریبهگر کوچک سفید است؟

زندگی فقط علوم غریبه است. به این فکر کنید که چقدر انرژی و هماهنگی لازم است تا به جایی که اکنون هستید برسید. چند شرایط باید هماهنگ می شد تا زندگی دقیقاً افراد و شرایط لازم برای برنامه ذهنی شما را برای شما به ارمغان آورد؟
آیا جهان به علوم غریبه و استفاده از آن تسلط دارد؟

برای شما علوم غریبهی سفید زیادی در زندگی آرزو می کنم

دیدگاهتان را بنویسید